بررسی اهمیت و آثار لکه های خون در جرم شناسی

مطالب دیگر:
📗فهرست بهای واحد پایه رشته تاسیسات مکانیکی سال 1398📗فهرست بهای واحد پایه رشته ترمیم و بازسازی نوارحفاری درمعابرشهری سال 1398📗فهرست بهای واحد پایه رشته نگهداری.تعمیرروسازی وابنیه خطوط راه آهن سال 1398📗فهرست بهای واحد پایه رشته راهداری سال 1398📗فهرست بهای واحد پایه رشته راه.راه آهن وباند فرودگاه سال 1398📗فهرست بهای واحد پایه رشته سدسازی سال 1398📗فهرست بهای واحد پایه رشته شبکه توزیع آب سال 1398📗فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 1398📗کسب درآمد از سرگرمی📗دانلود قالب آماده پلاک خودرو📗بازی فوتبال 99(الون۳)نسخه نهایی اورجینال📗طرح برچسب بهارنارنج (عرق بهار نارنج لایه باز)📗فروش از شما - پورسانت از ما - (1)📗فروش از شما - پورسانت از ما - (2)📗عملی ترین راه درآمدزایی از اینترنت(درآمد100تا500هزارتومان درروز)📗تحقیق درمورد ایمنی و ایزو📗تحقیق پروتئين هاي مثوك حرارتي📗تحقیق درمورد پالایشگاه📗تحقیق در مورد مهندسی اقتصاد کشاورزی📗تحقیق مدیریت مصرف ازت در شرایط شور برای گندم
فرمت فایل: Word تعداد صفحات: 11 فهرست مقدمه لکه های خون را در چه جاهایی می توان یافت؟ رنگ خون را چگونه تشخیص دهیم؟ آثار لکه خون چه شکلی است؟ در جمع آوری لکه های خونی چگونه باید عمل کرد؟ سایر نکاتی که در جمع آوری آثار خون باید رعایت شود را نام ببرید چ...

فرمت فایل: Word

تعداد صفحات: 11

فهرست

مقدمه

لکه های خون را در چه جاهایی می توان یافت؟

رنگ خون را چگونه تشخیص دهیم؟

آثار لکه خون چه شکلی است؟

در جمع آوری لکه های خونی چگونه باید عمل کرد؟

سایر نکاتی که در جمع آوری آثار خون باید رعایت شود را نام ببرید

چهار یادآوری مهم که آثار لکه های خون چه شکلی است ؟

درجمع آوری لکه های خون چگونه باید عمل کرد ؟

سایر نکاتی که درجمع آوری آثار خون باید رعایت شود

چهار یادآوری مهم که بایدهمواره باید مورد توجه قرار گیرد

چگونه عمر لکه های خون را حدس می زنیم؟

آثار و فواید آثار و لکه های خون (آزمایشات)

سخن آخر

نتیجه گیری

منابع

مقدمه:

در میان همة مدارک و دلایل جرم خون از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این ویژگی بدان خاطر است که با استفاده از خون قاضی رسیدگی کننده به پرونده با دلیلی مواجه است که انکار آن از سوی متهم امکان پذیر نیست و امکان هر گونه جعل و خدعه و فریبی برای انکار این دلیل در حد صفر است.

یافتن لکه های خون در صحنة وقوع جرم نحوة ضبط و آزمایش آنها و نکاتی که در حین نمونه برداری و آزمایش باید رعایت کرد همه و همه مواردی هستند که کارشناسان و تکنسین های ما را کمک می کند که به سهل ترین، مطمئن ترین و علمی ترین روشها بتوانند قضاوت را به سمت و سوی حقیقت راهنمایی کنند.

آنچه در ادامه خواهد آمد مواردی است که در خصوص رنگ لکه های خون، شکل لکه های خون، محل لکه های خون و نحوة جمع آوری خون باید رعایت کرد.

همچنین مسایلی پیرامون عمر لکه های خون، آزمایش آثار خون نیز ذکر خواهد شد.